Ju jeni vizitori 4618960

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall 316 m2 ne vijen e pare te detit
 • DSCN2563.JPG
  Full Screen
  • DSCN2563.JPG%1/6
  • DSCN2561.JPG%2/6
  • DSCN2562.JPG%3/6
  • DSCN2564.JPG%4/6
  • DSCN2566.JPG%5/6
  • DSCN2565.JPG%6/6
  1/6
  DSCN2563.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 169
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 316 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne vijen e pare prane Mango beach.
  Ky truall eshte 316 m2 dhe 60 metra larg detit, eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si hotel,vile etj.
  Trualli eshte me leje ndertimi dhe certifikat pronesie.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %