Ju jeni vizitori 4576899

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel per qira ne Bllok
 • DSC06903.JPG
  Full Screen
  • DSC06903.JPG%1/10
  • DSC06904.JPG%2/10
  • DSC06905.JPG%3/10
  • DSC06906.JPG%4/10
  • DSC06907.JPG%5/10
  • DSC06908.JPG%6/10
  • DSC06920.JPG%7/10
  • DSC06909.JPG%8/10
  • DSC06912.JPG%9/10
  • DSC06917.JPG%10/10
  1/10
  DSC06903.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 134
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Adem Jashari"
  • Zona e brendshme: 750 m²
  • Mbulim zone: 750 m²
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet hotel me qira ne zemer te bllokut. Hoteli ka funksionuar nder vite si nje aktivitet i suksesshem dhe ka nje klientele te ngritur, kryesishte te huaj. Perbehet nga 3 kate dhe 1 kat i nendheshem per parkim makinash. Ambjenti ka nje holl te madh, recepsion, kuzhine self service, salle konferencash per eventet e biznesit, lavanteri, dhoma me kondicioner dhe ballkon per te shijuar kafen e mengjesit. Pozicioni strategjik por dhe kushtet e mira, bejne qe ky hotel te jete nje okazion qe nuk duhet humbur. Per me teper detaje nxitoni per te telefonuar!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 750.00 m²
   • Zone interneti 750.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %