Ju jeni vizitori 4665613

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient/Zyra per qira te Sky Tower
 • 12939699_10153690968574296_1269813488_n
  Full Screen
  • 12939699_10153690968574296_1269813488_n%1/9
  • 12966051_10153690968309296_441434228_n%2/9
  • 12966803_10153690969499296_613944494_n%3/9
  • 12968679_10153690969704296_1248963169_n%4/9
  • 12969372_10153690968384296_1967939272_n%5/9
  • 12969435_10153690969269296_916858668_n%6/9
  • 12980498_10153690969444296_2011662147_n%7/9
  • 12980574_10153690969219296_512432848_n%8/9
  • 12980599_10153690969644296_228414850_n%9/9
  1/9
  12939699_10153690968574296_1269813488_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 342
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 165 m²
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient me qira, shume i pershtatshem per zyra, vendosur ne nje nga zonat me te preferuara dhe me frenkuetim shume te larte. Organizohet nga 4 dhoma ku secila ka hapsire te konsiderueshme dhe dy tualete. Ndodhet ne rruge kryesore.Per me shune informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 165.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Zyra Prestige
  Telefone: +355686045147 / +35542400371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta