Ju jeni vizitori 4664136

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 tek Blloku
 • IDfc313b00-0000-0500-0000-000002030587
  Full Screen
  • IDfc313b00-0000-0500-0000-000002030587%1/1
  1/1
  IDfc313b00-0000-0500-0000-000002030587
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 457
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Brigada 8, prane Juveniljes
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje! I organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor, 2 ballkone. Apartamenti ka planimetri dhe organizim te rregullt dhe eshte i orientuar ne hapesiren e ndenjes nga jugu, gjithashtu pallati eshte nga me cilesoret e zones, Prona eshte me Hipoteke dhe nje mundesi e shkelqyer investimi. Ju mirpresim
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %