Ju jeni vizitori 4665527

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Apartament 2+1, ne qender
 • DSC_7049.JPG
  Full Screen
  • DSC_7049.JPG%1/19
  • DSC_7058.JPG%2/19
  • DSC_7059.JPG%3/19
  • DSC_7056.JPG%4/19
  • DSC_7057.JPG%5/19
  • DSC_7053.JPG%6/19
  • DSC_7061.JPG%7/19
  • DSC_7068.JPG%8/19
  • DSC_7067.JPG%9/19
  • DSC_7064.JPG%10/19
  • DSC_7070.JPG%11/19
  • DSC_7071.JPG%12/19
  • DSC_7074.JPG%13/19
  • DSC_7073.JPG%14/19
  • DSC_7079.JPG%15/19
  • DSC_7078.JPG%16/19
  • DSC_7082.JPG%17/19
  • DSC_7083.JPG%18/19
  • DSC_7085.JPG%19/19
  1/19
  DSC_7049.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 427
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bardhok Biba, Mbrapa "15 Kateshit"
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
  • Zone toke: 125 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine e ndare me vehte, koridor i madh dhe 2 tualete (njeri me ajrim natyral).
  Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit, me administrim te rregullt, kamera sigurie, roje 24h/7, gjenerator ne rast te shkeputjes se energjise elektrike i cili mban ne funksion ashensorin dhe pompen e ujit, i pajisur me 2 ashensore.
  Ne apartament eshte i instaluar sistemi ngrohes/ftohes (chiller), vetrata duroplast dopio-xham me grilla.
  Orientim jug-lindje-perendim.
  Ofron dhe mundesine e marrjes me qira 'post parkimi' ne katin -2 me nje kosto mujore prej 50 Euro
  Jepet totalisht i mobiluar.
  Ju mirepresim per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone toke 125.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta