Ju jeni vizitori 4578234

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+ 1
 • IMG-20160418-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20160418-WA0001%1/9
  • IMG-20160418-WA0003%2/9
  • IMG-20160418-WA0002%3/9
  • IMG-20160418-WA0004%4/9
  • IMG-20160418-WA0007%5/9
  • IMG-20160418-WA0006%6/9
  • IMG-20160418-WA0008%7/9
  • IMG-20160418-WA0005%8/9
  • IMG-20160418-WA0009%9/9
  1/9
  IMG-20160418-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 130
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Pishave Golem
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Golem Rr.pishave.Apartamaenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe nje orientim lindje perendim.Perbehet nga 1 sallon 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon.Cmimi eshte nje okazion persa i perket vendit dhe pozicionit.Apartamenti disponon certifikate pronesie.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %