Ju jeni vizitori 4691728

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet objekti
 • 20160401_114603
  Full Screen
  • 20160401_114603%1/9
  • 50252393%2/9
  • 59660881%3/9
  • 61088706%4/9
  • IMG_1010.JPG%5/9
  • 20160309_120258%6/9
  • IMG_1238.JPG%7/9
  • IMG_1324.JPG%8/9
  • IMG_1330.JPG%9/9
  1/9
  20160401_114603
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 171
  • Tipi i prones: Bllok apartamentesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet objekt me nje hapesire prej 80 m2 me dokumentacion te regullt hipotekor.
  Ky objekt eshte i pozicionuar ne nje nga lagjet me te frekuentuara te qytetit me orientim Jug-Perendimor
  dhe akses ne nje prej rrugeve kryesore te qytetit.
  Objekti eshte kater katesh dhe permban:
  Nje dyqan ne katin e pare me nje hapesir prej 80 m2.
  Nje apartament 2+1 ne katin e dyte.
  Nje apartament 2+1 ne katin e trete.
  Dhe nje papafingo 1+1 ne katin e katert e cila ka nje hapesire te brendshme prej 45 m2 dhe me nje verant prej 35 m2.
  Ky objekt permban dhe nje parking te rethuar me nje hapesire te pershatshme per dy makina .

  Cmimi eshte i diskutushem

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 0.00 m2
   • Zone interneti 0.00 m2
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %