Ju jeni vizitori 4149235

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » PAPAFINGO PER SHITJE TEK UNAZA E RE
 • IMG-20160407-WA0010
  Full Screen
  • IMG-20160407-WA0010%1/5
  • IMG-20160407-WA0008%2/5
  • IMG-20160407-WA0013%3/5
  • IMG-20160407-WA0016%4/5
  • IMG-20160407-WA0026%5/5
  1/5
  IMG-20160407-WA0010
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 81
  • Tipi i prones: hapesire ne tarrace
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 405 m²
   • per shitje 105 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet papafingo tek Unaza e Re me siperfaqe te brendshme 105 m2 e rrethuar nga 3-anet me ballkone me siperfaqe prej 300 m2 (siperfaqe totale 405 m2 ) .Papafingoja ndodhet ne katin e 9 te nje ndertimi te ri .Punimet jane shume cilesore ku mund te permendim : muret jane te gjithe te veshur me polisterol ,xhamat jane dopio me mbushje me ajer si dhe dyshemeja e shtruar me parket .Eshte e pershtatshme per banim dhe per biznes ,sidomos per bar-restorant ,me nje hapesire te bollshme dhe pamje te bukur .Posedon gjysem hipoteke (karabina ) dhe me hyrje ne vete .Ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 405.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %