Ju jeni vizitori 4649205

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 1+1
 • Dhoma e ndenjes
  Full Screen
  • Dhoma e ndenjes%1/9
  • Dhoma e ndenjes%2/9
  • Dhoma e ndenjes%3/9
  • Dhoma e ndenjes%4/9
  • Kuzhina%5/9
  • Dhoma e gjumit 1%6/9
  • Dhoma e gjumit 2%7/9
  • Tualet%8/9
  • Ballkon%9/9
  1/9
  Dhoma e ndenjes
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 224
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stadiumi
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 18, Stadiumi
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  145 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartamenti me siperfaqe 80 m2,ne zonen e stadiumit. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndjenje, 1 kuzhine, 1 tualet, dhe 1 ballkon.
  Cmimi I tij eshte 22 000 leke/muaj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Mbulesa
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • Pajisjet per kuzhine
   • sobe
   • antene parabolike
   • I sigurt
   • dush 1
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • parkim hapur 2
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta