Ju jeni vizitori 4597002

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent per zyra te Rruga e Kavajes
 • DSC06963.JPG
  Full Screen
  • DSC06963.JPG%1/9
  • DSC06957.JPG%2/9
  • DSC06958.JPG%3/9
  • DSC06959.JPG%4/9
  • DSC06965.JPG%5/9
  • DSC06961.JPG%6/9
  • DSC06966.JPG%7/9
  • DSC06969.JPG%8/9
  • DSC06968.JPG%9/9
  1/9
  DSC06963.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 139
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 396 m²
  • Mbulim zone: 428 m²
  • Zone toke: 428 m²
   • per shitje 350 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten zyrat, ne nje nga zonat me shume akses ne qytet, ne katet e fundit ne nje ndertim shume cilsor, me qendra tregtare dhe ambjente komerciale prane saj. Zyrat ndodhen ne katin e 8-te, jane me ashensor te pavarur, me sistem kondicionimi, ngrohje ftoje, sisteme kamerash dhe alarmi. Ambjenti disponon gjithe dokumentacionin hipotekor dhe cmimi eshte i dikutueshem. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 428.00 m²
   • Zone toke 428.00 m²
   • Zone interneti 396.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %