Ju jeni vizitori 4683541

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira ne Qender
 • IMG-20160428-WA0004 (2)
  Full Screen
  • IMG-20160428-WA0004 (2)%1/10
  • IMG-20160428-WA0005 (2)%2/10
  • 20160427_122048%3/10
  • IMG-20160428-WA0007%4/10
  • 20160427_121942 (2)%5/10
  • IMG-20160428-WA0003%6/10
  • IMG-20160428-WA0001%7/10
  • IMG-20160428-WA0002%8/10
  • IMG-20160428-WA0010%9/10
  • 20160427_122038%10/10
  1/10
  IMG-20160428-WA0004 (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 140
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Blv. "Zogu I"
  • Zona e brendshme: 116 m²
  • Mbulim zone: 126 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepat apartament i mobiluar per qira ne bulevardin 'Zogu I'. Apartamenti pozicionohet ne katin 10 te nje pallati 11-katesh; ka ashensor dhe fushepamje 180 grade. Apartamenti eshte i organizuar nga nje holl i madh prej 50 metrash, 2 dhoma gjumi ku secila nder 3 dhomat ekzistuese ka kondicioner, ka 2 tualete; 1 me dritare dhe 1 tualet me hidromasazh, 1 verande te bollshme ku mund te konsumoni kafen e mengjesit, mobilim te kendshem dhe bashkohore te perzgjedhur me shume shije. Per me teper detaje ose nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zona e nates 50.00 m2
   • Zona e nates 30.00 m2
   • Zona e nates 30.00 m2
   • planimetria 126.00 m²
   • Zone interneti 116.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta