Ju jeni vizitori 4594895

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall
 • DSCN2585.JPG
  Full Screen
  • DSCN2585.JPG%1/12
  • DSCN2594.JPG%2/12
  • DSCN2588.JPG%3/12
  • DSCN2589.JPG%4/12
  • DSCN2586.JPG%5/12
  • DSCN2590.JPG%6/12
  • DSCN2591.JPG%7/12
  • DSCN2592.JPG%8/12
  • DSCN2593.JPG%9/12
  • DSCN2595.JPG%10/12
  • DSCN2596.JPG%11/12
  • DSCN2597.JPG%12/12
  1/12
  DSCN2585.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 172
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 500 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall 500 m2 me dokumentacion te regullt.
  Trualli esht ne nje nga zonat me te qeta dhe te gjelberuara te qytetit te sarandes.
  Ka nje hapesire te madhe dhe esht i pershatshem per cfar do lloj biznesi.
  Trualli ka nje pamje te plot te detit jon,te qytetit te Sarandes dhe ishullit te Korfuzit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %