Ju jeni vizitori 4649125

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje
 • IMG_6455.JPG
  Full Screen
  • IMG_6455.JPG%1/13
  • IMG_6465.JPG%2/13
  • IMG_6464.JPG%3/13
  • IMG_6467.JPG%4/13
  • IMG_6469.JPG%5/13
  • IMG_6456.JPG%6/13
  • IMG_6460.JPG%7/13
  • IMG_6461.JPG%8/13
  • IMG_6459.JPG%9/13
  • IMG_6457.JPG%10/13
  • IMG_6468.JPG%11/13
  • IMG_6462.JPG%12/13
  • IMG_6466.JPG%13/13
  1/13
  IMG_6455.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 83
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ymer Kurti
  • Zona e brendshme: 131 m²
  • Zone toke: 131 m²
   • per shitje 159 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per Shitje mbrapa Postes 8. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim mjaft te mire. Ka akses shume te mire te cdo lloj facilitete si shkolla, liqeni artificiale, supermarkete, transportin publike. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 131.00 m²
   • Zone interneti 131.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %