Ju jeni vizitori 4649188

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 tek Unaza e re
 • IMAG0421
  Full Screen
  • IMAG0421%1/21
  • IMAG0415%2/21
  • IMAG0419%3/21
  • IMAG0418 - Copy%4/21
  • IMAG0422%5/21
  • IMAG0418%6/21
  • IMAG0436%7/21
  • IMAG0438%8/21
  • IMAG0437%9/21
  • IMAG0440%10/21
  • IMAG0443%11/21
  • IMAG0442%12/21
  • IMAG0430%13/21
  • IMAG0431 - Copy%14/21
  • IMAG0433 - Copy%15/21
  • IMAG0433%16/21
  • IMAG0428%17/21
  • IMAG0411%18/21
  • IMAG0425%19/21
  • IMAG0427%20/21
  • IMAG0426%21/21
  1/21
  IMAG0421
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 89
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Teodor Keko",Unaza e re
  • Zona e brendshme: 85 m²
   • per shitje 42 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 i pozicionuar ne katin e peste te nje pallati me punime teper cilesore dhe orientim lindje. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe eshte ne proces hipotekimi . Organizimi i brendshem: 1 dhoma gjumi, sallon ndenje me kuzhine, 1 tualete dhe nje ballkon. Per me shume detaje ju ftoj nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %