Ju jeni vizitori 4624029

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITEN 1+1; 2+1; 3+1; Duplex
 • 4
  Full Screen
  • 4%1/4
  • 2%2/4
  • 3%3/4
  • 1%4/4
  1/4
  4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 90
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: 21 Dhjetori, Prapa Fakultetit te Inxhinerise se Ndertimit
   • per shitje 850 €
 • Detajet e prones

  Shiten Apartamente 1+1; 2+1; 3+1; duplex/kati i fundit tek 21 Dhjetori, prapa Inxhinierise se Ndertimit. Rezidenca ALBA eshte nje nga ndertimet me te bukura dhe me cilesore qe po merr jete ne kete zone. Financim deri ne 70%. Mjafton qe ju te keni 30 % te vleres totale te apartamentit dhe pjesen tjeter jua mundeson kompania, pa qene e nevojshme te lini nje kolateral (Hipeteke shtepi apo dyqani). Kushti i vetem te keni te ardhura te mjaftueshme per te mbuluar kestin mujor qe ju cakton banka.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %