Ju jeni vizitori 4618715

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira vjetore
 • 13081725_877920465652195_737842153_n
  Full Screen
  • 13081725_877920465652195_737842153_n%1/10
  • 13062612_877923362318572_1045138698_o%2/10
  • 13054948_877923302318578_147098898_o%3/10
  • 13081585_877922292318679_370289327_n%4/10
  • 12596018_877924165651825_848901592_n%5/10
  • 13023439_877921322318776_1814483760_n%6/10
  • 13059291_877921202318788_1315898208_n%7/10
  • 13082008_877922835651958_385145414_n%8/10
  • 13059731_877923822318526_1574473055_n%9/10
  • 13084112_877923795651862_727636064_n%10/10
  1/10
  13081725_877920465652195_737842153_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 176
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 132 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira vjetore apartament me nje hapesire prej 132 m2.
  Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone shume te qete e cila eshte vetem 2 minuta larg detit.
  Perbehet nga tre dhoma gjumi,dy tualete ,nje sallon te madh dhe me guzhine te perbashket.
  Ky Apartament permban dhe dy ballkone te medha te cilet kane dalje nga salloni dhe nga dhomat e gjumit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 132.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta