Ju jeni vizitori 4620562

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira ne rrugen "Myslym Shyri"
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/11
  • 2%2/11
  • 3%3/11
  • 4%4/11
  • 5%5/11
  • 6%6/11
  • 7%7/11
  • 8%8/11
  • 9%9/11
  • 10%10/11
  • 11%11/11
  1/11
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 147
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Adem Kruja"
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira, apartament 2+1, i mobiluar ne menyre moderne ne rrugen 'Myslym Shyri'. Apartamenti pozicionohet ne katin e VII te nje pallati me VII kate. Cdo kat perbehet nga 2 hyrje dhe pallati disponon ashensor. Organizimi: 1 holl i madh me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande 70 m/2. Ambjenti ka sistem ngrohje/ftohje qendrore ne te gjithe planimetrine e tij dhe eshte nje mundesi e mire relaksi ne prone por dhe facilitet per dalje ne rruget kyce te qytetit. Cmimi perfshin parkimin dhe taksat. Per me teper detaje dhe informacion, jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta