Ju jeni vizitori 4648321

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » ME HIPOTEKE - DON BOSKO
 • don bosco scan apa + garazh 002
  Full Screen
  • don bosco scan apa + garazh 002%1/12
  • don bosco scan apa + garazh 001%2/12
  • don bosco scan apa + garazh 003%3/12
  • don bosco scan apa + garazh 004%4/12
  • don bosco scan apa + garazh 005%5/12
  • don bosco scan apa + garazh 006%6/12
  • don bosco scan apa + garazh 007%7/12
  • don bosco scan apa + garazh 008%8/12
  • don bosco scan apa + garazh 009%9/12
  • don bosco scan apa + garazh 010%10/12
  • don bosco scan apa + garazh 013%11/12
  • don bosco scan apa + garazh 014%12/12
  1/12
  don bosco scan apa + garazh 002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 97
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: DON BOSKO, RR."JORDAN MISJA", TIRANE
   • per shitje 720 €
 • Detajet e prones

  ME HIPOTEKE - Shiten apartamente 1+1; 2+1 ne Rrugen 'Jordan Misja', ne zonen DON BOSCO. Objekt i perfunduar dhe me HIPOTEKE. ***
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %