Ju jeni vizitori 4596939

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » ME HIPOTEKE - SHITEN 1+1; 2+1; 3+1 TEK LIQENI I THATE
 • Komp.Gjlbr
  Full Screen
  • Komp.Gjlbr%1/8
  • shkalla-1-TIPI-21%2/8
  • shkalla-1-TIPI-22%3/8
  • shkalla-1-TIPI-23-942x1024%4/8
  • shkalla-1-TIPI-24-940x1024%5/8
  • shkalla-1-TIPI-28%6/8
  • shkalla-1-TIPI-27 (1)%7/8
  • shitje4-1024x863%8/8
  1/8
  Komp.Gjlbr
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 100
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: LIQENI I THATE, PERBALLE FARIT
   • per shitje 870 €
 • Detajet e prones

  ME HIPOTEKE - Shiten 1+1; 2+1; 3+1 tek Liqeni i Thate. Objekte te perfunduara dhe me HIPOTEKE. 'Kompleksi Gjelberimi' ofron pamje nga kodrat e liqenit artificial të Tiranës me ndërtesat rezidenciale që mundesojne një vend ideal për shtëpi ne vend të qetë dhe ajër të pastër. Ndërtimi cilësor, komoditeti dhe arkitektura e bëjnë këtë kompleks një rezidencë të veçantë.Financim deri ne 70%. Mjafton qe ju te keni 30 % te vleres totale te apartamentit dhe pjesen tjeter jua mundeson kompania, pa qene e nevojshme te lini nje kolateral (Hipeteke shtepi apo dyqani). Kushti i vetem te keni te ardhura te mjaftueshme per te mbuluar kestin mujor qe ju cakton banka. Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume info!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %