Ju jeni vizitori 4596949

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Papafingo 232 m2
 • DSCN2640.JPG
  Full Screen
  • DSCN2640.JPG%1/78
  • DSCN2663.JPG%2/78
  • DSCN2641.JPG%3/78
  • DSCN2642.JPG%4/78
  • DSCN2639.JPG%5/78
  • DSCN2644.JPG%6/78
  • DSCN2645.JPG%7/78
  • DSCN2646.JPG%8/78
  • DSCN2648.JPG%9/78
  • DSCN2649.JPG%10/78
  • DSCN2650.JPG%11/78
  • DSCN2651.JPG%12/78
  • DSCN2652.JPG%13/78
  • DSCN2653.JPG%14/78
  • DSCN2654.JPG%15/78
  • DSCN2655.JPG%16/78
  • DSCN2657.JPG%17/78
  • DSCN2658.JPG%18/78
  • DSCN2659.JPG%19/78
  • DSCN2661.JPG%20/78
  • DSCN2660.JPG%21/78
  • DSCN2666.JPG%22/78
  • DSCN2662.JPG%23/78
  • DSCN2665.JPG%24/78
  • DSCN2664.JPG%25/78
  • DSCN2680.JPG%26/78
  • DSCN2677.JPG%27/78
  • DSCN2679.JPG%28/78
  • DSCN2678.JPG%29/78
  • DSCN2684.JPG%30/78
  • DSCN2686.JPG%31/78
  • DSCN2681.JPG%32/78
  • DSCN2671.JPG%33/78
  • DSCN2673.JPG%34/78
  • DSCN2670.JPG%35/78
  • DSCN2682.JPG%36/78
  • DSCN2683.JPG%37/78
  • DSCN2668.JPG%38/78
  • DSCN2669.JPG%39/78
  • DSCN2685.JPG%40/78
  • DSCN2687.JPG%41/78
  • DSCN2688.JPG%42/78
  • DSCN2689.JPG%43/78
  • DSCN2690.JPG%44/78
  • DSCN2692.JPG%45/78
  • DSCN2693.JPG%46/78
  • DSCN2694.JPG%47/78
  • DSCN2696.JPG%48/78
  • DSCN2695.JPG%49/78
  • DSCN2699.JPG%50/78
  • DSCN2698.JPG%51/78
  • DSCN2700.JPG%52/78
  • DSCN2702.JPG%53/78
  • DSCN2701.JPG%54/78
  • DSCN2705.JPG%55/78
  • DSCN2707.JPG%56/78
  • DSCN2708.JPG%57/78
  • DSCN2709.JPG%58/78
  • DSCN2710.JPG%59/78
  • DSCN2711.JPG%60/78
  • DSCN2712.JPG%61/78
  • DSCN2713.JPG%62/78
  • DSCN2715.JPG%63/78
  • DSCN2716.JPG%64/78
  • DSCN2717.JPG%65/78
  • DSCN2718.JPG%66/78
  • DSCN2719.JPG%67/78
  • DSCN2720.JPG%68/78
  • DSCN2722.JPG%69/78
  • DSCN2721.JPG%70/78
  • DSCN2723.JPG%71/78
  • DSCN2724.JPG%72/78
  • DSCN2733.JPG%73/78
  • DSCN2736.JPG%74/78
  • DSCN2738.JPG%75/78
  • DSCN2739.JPG%76/78
  • DSCN2742.JPG%77/78
  • DSCN2744.JPG%78/78
  1/78
  DSCN2640.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 179
  • Tipi i prones: Papafingo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 180,22 m²
  • Mbulim zone: 232,38 m²
   • per shitje 480 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet papafingo 232 m2 e mobiluar me standarte Europiante.
  Apartamenti eshte i punuar me nje stile shume modern dhe te vecante, gjithashtu ka ndricim natyral dhe orientim teper te mire.
  Apartamenti eshte i rethuar me ballkon dhe ka kater dhoma gjumi me pamje nga deti jone,ka nje koridor qe lidh tre dhoma gjumi plus dy tualetet,
  Disponon nje Guzhine te vecuar,dhe sallon shume te madhe me nje mobilim shum luksoz,salloni ka hoxhak me nje punim guri shume cilesor,i cili eshte i rethuar me nje bibliotek.
  Apartamenti ka nje sistem ngrohje me kalldaje ne gjithe hapesiren e saje plus kondicioner ne cdo dhome gjumi,dhe ne sallon.
  Disponon dhe pjesen e tareces e cila lidhet me nje shkalle te jashtme nga ballkoni ,taraca i perket apartamentit dhe ka ka nje hapesire shume te madhe .  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 232.38 m²
   • Zone interneti 180.22 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %