Ju jeni vizitori 4665546

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re
 • image-04-05-16-03-00-7
  Full Screen
  • image-04-05-16-03-00-7%1/2
  • IMG_8955.JPG%2/2
  1/2
  image-04-05-16-03-00-7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 23
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 81 m²
  • Mbulim zone: 92,10 m²
   • per shitje 39 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 92.1m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje + ballkon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte ne proces hipoteke.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 81.00 m²
   • planimetria 92.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %