Ju jeni vizitori 4596994

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per shitje ne Peze
 • 20160504_141655
  Full Screen
  • 20160504_141655%1/18
  • 20160504_141803_Richtone(HDR)%2/18
  • 20160504_141821_Richtone(HDR)%3/18
  • 20160504_141756_Richtone(HDR)%4/18
  • 20160504_142017_Richtone(HDR)%5/18
  • 20160504_141849_Richtone(HDR)%6/18
  • 20160504_142001_Richtone(HDR)%7/18
  • 20160504_151147%8/18
  • 20160504_141230%9/18
  • 20160504_141236%10/18
  • 20160504_141309%11/18
  • 20160504_141627%12/18
  • 20160504_141713_Richtone(HDR)%13/18
  • 20160504_141721_Richtone(HDR)%14/18
  • 20160504_141717_Richtone(HDR)%15/18
  • 20160504_141725_Richtone(HDR)%16/18
  • 20160504_141751_Richtone(HDR)%17/18
  • 20160504_141730_Richtone(HDR)%18/18
  1/18
  20160504_141655
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 348
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Peze Helmes
  • Zona e brendshme: 5.400 m²
  • Mbulim zone: 5.400 m²
   • per shitje 459 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne Peze me siperfaqe 5400m2 buze rruges kryesore. Toka disponon furnizim te panderprere me uje,energji elektrike dhe kanalizime te reja.Eshte teper e pershtatshme per ndertim vile restorant apo kompleks pasi eshte nje zone me interesim te larte e qete dhe te gjelberuar.Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 5400.00 m²
   • Zone interneti 5400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %