Ju jeni vizitori 4685324

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 1+1.
 • 8
  Full Screen
  • 8%1/17
  • 5%2/17
  • 1%3/17
  • 3%4/17
  • 4%5/17
  • 7%6/17
  • 6%7/17
  • 10%8/17
  • 9%9/17
  • 11%10/17
  • 13%11/17
  • 12%12/17
  • 14%13/17
  • 15%14/17
  • Map%15/17
  • Plan zonimi funksional%16/17
  • Planimetria kati tip%17/17
  1/17
  8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 180
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Butrinti
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
  • Zone toke: 15 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me organizim te brendeshem 1 dhome gjumi, 1 tualet , korridor, ballkon me pamje komplet nga deti, si dhe salloni i perbashket me kuzhinen.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit. Siperfaqe totale 75 m2.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone toke 15.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %