Ju jeni vizitori 4630115

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 30.000 Euro
 • DSCN2810.JPG
  Full Screen
  • DSCN2810.JPG%1/20
  • DSCN2809.JPG%2/20
  • DSCN2808.JPG%3/20
  • DSCN2811.JPG%4/20
  • DSCN2812.JPG%5/20
  • DSCN2813.JPG%6/20
  • DSCN2814.JPG%7/20
  • DSCN2816.JPG%8/20
  • DSCN2817.JPG%9/20
  • DSCN2818.JPG%10/20
  • DSCN2819.JPG%11/20
  • DSCN2820.JPG%12/20
  • DSCN2821.JPG%13/20
  • DSCN2822.JPG%14/20
  • DSCN2823.JPG%15/20
  • DSCN2824.JPG%16/20
  • DSCN2825.JPG%17/20
  • DSCN2826.JPG%18/20
  • DSCN2827.JPG%19/20
  • DSCN2828.JPG%20/20
  1/20
  DSCN2810.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 182
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne rugen kryesore Idriz alidhimi pran Supermarket Carefour .
  Apartamenti eshte me pamje te plote nga stadiumi Andon lapa.
  Ka nje hapesire 60 m2 dhe perbehet nga nje sallon me guzhine te perbashket, nje dhome gjumi,nje tualet plus nje ballkon te madh me pamje nga fusha e futbollit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %