Ju jeni vizitori 4680056

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartametn 2+1 109 m2
 • DSCN2781.JPG
  Full Screen
  • DSCN2781.JPG%1/20
  • DSCN2778.JPG%2/20
  • DSCN2779.JPG%3/20
  • DSCN2777.JPG%4/20
  • DSCN2780.JPG%5/20
  • DSCN2782.JPG%6/20
  • DSCN2786.JPG%7/20
  • DSCN2785.JPG%8/20
  • DSCN2787.JPG%9/20
  • DSCN2788.JPG%10/20
  • DSCN2793.JPG%11/20
  • DSCN2792.JPG%12/20
  • DSCN2794.JPG%13/20
  • DSCN2795.JPG%14/20
  • DSCN2801.JPG%15/20
  • DSCN2800.JPG%16/20
  • DSCN2799.JPG%17/20
  • DSCN2802.JPG%18/20
  • DSCN2803.JPG%19/20
  • DSCN2804.JPG%20/20
  1/20
  DSCN2781.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 183
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 109 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 109 m2 ne rrugen Idriz alidhima.
  Apartamenti perbehet prej dy dhomash gjumi,dy tualete,dy ballkone edhe sallon-kuzhine.
  Ka nje orjentim Jug-lindor dhe ndodhet ne nje objekt me punime shume cilesore te ndertuar vitet e fundit .

  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 109.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %