Ju jeni vizitori 4680161

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Vollga.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/8
  • 2%2/8
  • 3%3/8
  • 4%4/8
  • 8%5/8
  • 7%6/8
  • 6%7/8
  • 9%8/8
  1/8
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 225
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Currila
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja nr 1, Durres.
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 47 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament te Vollga. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i strukturuar ne 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe nje pjese perpara ballkonit e perdorshme si verande. Eshte totalisht i mobiluar. Shitet me cmim 47 000 euro.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %