Ju jeni vizitori 4678990

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Vile ne Unaze te Re
 • DSC06940.JPG
  Full Screen
  • DSC06940.JPG%1/5
  • DSC06944.JPG%2/5
  • DSC06939.JPG%3/5
  • DSC06928.JPG%4/5
  • DSC06929.JPG%5/5
  1/5
  DSC06940.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 151
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 220 m²
  • Mbulim zone: 400 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera nje vile ne Uazen e Re. Ndodhet ne nje pike strategjike dhe mund te shfrytezohet per banim ose biznes.Vila ka 2 kate dhe eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore, ka nje oborr me gjelberim dhe te mirembajtur. Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 400.00 m²
   • Zone interneti 220.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta