Ju jeni vizitori 4577026

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament ne kompleksin Kodra e Diellit
 • 13152725_783962575074690_1226673440_n
  Full Screen
  • 13152725_783962575074690_1226673440_n%1/7
  • 13152851_783962548408026_1398900935_n%2/7
  • 13162161_783962591741355_849760627_n%3/7
  • 13162201_783962568408024_1018100650_n (1)%4/7
  • 13162201_783962568408024_1018100650_n%5/7
  • 13187848_783962585074689_1700620382_n%6/7
  • col 002%7/7
  1/7
  13152725_783962575074690_1226673440_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 465
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra E diellit
  • Zona e brendshme: 126,20 m²
  • Mbulim zone: 145,10 m²
   • per shitje 145 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga kullat me te reja ne Kompleksin Kodra e Diellit 1 (kulla prej xhami) shitet apartament 126.2 m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine te vecuar,3 dhoma gjumi dhe dy tualete.Pamje 180 grad fasad xhami.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.10 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 126.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %