Ju jeni vizitori 4660913

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
Ekskluzive
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/12
  • 9%2/12
  • 5%3/12
  • 6%4/12
  • 7%5/12
  • 8%6/12
  • 1%7/12
  • IMG-20160505-WA0013%8/12
  • IMG-20160505-WA0006%9/12
  • IMG-20160505-WA0012%10/12
  • 4%11/12
  • 3%12/12
  1/12
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 24
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.5 Maj
  • Zona e brendshme: 107,86 m²
  • Mbulim zone: 117 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1,organizimi i brendshem:Nje dhome ndenje ku pershihet edhe kuzhina + holl,dy dhoma gjumi me ndricim nga lindja.Ndodhet ne nje zone te qete dhe ka pamje nga mali i Dajtit.E mobiluar ne menyre bashkhore,disponon ashensor .Duke qene ne katin e fundit taraca mund te sherbeje si verande.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 117.00 m²
   • Zone interneti 107.86 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %