Ju jeni vizitori 4136929

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ose shitet nje ndertese komerciale ne Kamez
 • IMG-20150420-WA0002
  Full Screen
  • IMG-20150420-WA0002%1/7
  • IMG-20150123-WA0004 (1)%2/7
  • IMG-20150123-WA0001%3/7
  • IMG-20150122-WA0000%4/7
  • IMG-20150122-WA0005 - Copy%5/7
  • IMG-20150122-WA0006 - Copy%6/7
  • IMG-20150512-WA0005 - Copy%7/7
  1/7
  IMG-20150420-WA0002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 153
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Kamëz
  • Qytet: Kamëz
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Berisha
  • Zona e brendshme: 1.600 m²
  • Mbulim zone: 2.800 m²
   • per shitje 900 000 €
   • Per qira  4 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ose shitet nje ndertese komerciale ne Kamez. Ndertesa esht 4-katershe,secili kat ka nje siperfaqe 400 m². Ka nje oborr 2800 m²,parkim 300 m²,kend sportiv + palester, salle 300 m².Eshte e pajisur me nje sisterm qendror ngrohjeje me nje kapacitet 400 nxenes. Ndodhet ne piken me strategjike te Kamzes dhe aktualisht funksionon si shkolle me nje klientel te ngritur. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 2800.00 m²
   • Zone interneti 1600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %