Ju jeni vizitori 4680183

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent biznesi me qira ne Bllok
 • IMG_2266.JPG
  Full Screen
  • IMG_2266.JPG%1/8
  • IMG_2257.JPG%2/8
  • IMG_2258.JPG%3/8
  • IMG_2263.JPG%4/8
  • IMG_2253.JPG%5/8
  • IMG_2259.JPG%6/8
  • IMG_2262.JPG%7/8
  • IMG_2261.JPG%8/8
  1/8
  IMG_2266.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 157
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish Bllok
  • Zona e brendshme: 185 m²
  • Mbulim zone: 185 m²
   • Per qira  3 300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira, ambjent biznesi ne zemer te bllokut. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra si dhe kompani te cilat kerkojne qe zyrat e tyre qendrore te jene perkrahe faciliteteve dhe aksesueshmerise me te gjitha rruget e tjera kyce te Tiranes. Zyrat pozicionohen ne katin e dyte dhe kane: 1 kuzhine te vecuar, 2 zyra te medha per salla konferencash, 1 tualet dhe fasade xhami me pamje te bukur nga rruga kryesore. nxitoni pasi eshte nje okazion qe nuk duhet humbur!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 185.00 m²
   • Zone interneti 185.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta