Ju jeni vizitori 4664094

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall dhe godine
 • 07be5100-0000-0500-0000-00000292f5d6
  Full Screen
  • 07be5100-0000-0500-0000-00000292f5d6%1/2
  • 07be5100-0000-0500-0000-00000292f5d7%2/2
  1/2
  07be5100-0000-0500-0000-00000292f5d6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 156
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Gjirokastër
  • Qark ose prefekture: Gjirokastër
  • Qytet: Gjirokastër
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "18 shtatori"
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall 200 m² dhe godine 37 m² ne brendesi te truallit ne Gjirokaster. Gjendet ne hyrjen kryesore ne nje zone shume turistike. E pershtatshme per biznese ose per ndertim. Per me shume informacione ose per nje vizite jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %