Ju jeni vizitori 4176664

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! SHITET LOKAL NË UNAZËN E RE
 • CIMG8279.JPG
  Full Screen
  • CIMG8279.JPG%1/10
  • CIMG8281.JPG%2/10
  • CIMG8304.JPG%3/10
  • CIMG8275.JPG%4/10
  • CIMG8301.JPG%5/10
  • CIMG8302.JPG%6/10
  • CIMG8284.JPG%7/10
  • CIMG8268.JPG%8/10
  • Capture2 Lokali.PNG%9/10
  • CIMG8270.JPG%10/10
  1/10
  CIMG8279.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 106
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Sabri Preveza", Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 85 m²
   • per shitje 145 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal në rrugën Sabri Preveza, në Unazën e Re. Ka sipërfaqe 85 m2. Ndodhet në kat të parë të një kompleksi pallatesh të ri. Është i organizuar në një ambient të madh, tualet dhe një magazinë si kat i dytë. Orientimi është nga jugu. Punimet janë cilësore, me instalime të rregullta dhe arredimi është bashkëkohor. Lokali ndodhet brenda bllokut të pallateve dhe me dalje në rrugë kryesore. Duke qënë se ka hapësirë të konsiderueshme dhe të shfrytëzueshme përpara, të jep mundësi të shumta investimi. Ka afër të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %