Ju jeni vizitori 4691681

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion Shitet apartament 1+1
 • DSCN2893.JPG
  Full Screen
  • DSCN2893.JPG%1/17
  • DSCN2891.JPG%2/17
  • DSCN2892.JPG%3/17
  • DSCN2894.JPG%4/17
  • DSCN2895.JPG%5/17
  • DSCN2896.JPG%6/17
  • DSCN2897.JPG%7/17
  • DSCN2899.JPG%8/17
  • DSCN2898.JPG%9/17
  • DSCN2900.JPG%10/17
  • DSCN2901.JPG%11/17
  • DSCN2902.JPG%12/17
  • DSCN2903.JPG%13/17
  • DSCN2905.JPG%14/17
  • DSCN2904.JPG%15/17
  • DSCN2906.JPG%16/17
  • DSCN2907.JPG%17/17
  1/17
  DSCN2893.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 187
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 27 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me nje hapesire prej 60 m2.
  Apartamenti perbehet prej nje dhome gjumi nje sallon plus guzhin te berbashket 1 tualet si dhe nje ballkon.
  Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje objekti me punime shume cilesore te ndertuar vitet e fundit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %