Ju jeni vizitori 4620668

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 prane shkolles Partizani
 • 13169974_160189321046168_832795902_o
  Full Screen
  • 13169974_160189321046168_832795902_o%1/5
  • 13161204_160189147712852_1893259990_o%2/5
  • 13152701_160189257712841_428503825_n%3/5
  • 13148473_160189277712839_1445942102_o%4/5
  • 13161313_160189464379487_484939940_o%5/5
  1/5
  13169974_160189321046168_832795902_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 368
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 4 Deshmoret
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
   • per shitje 69 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta te kryeqytetit,dhe me shume lehtesira per nje jetese sa me te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2, dhe ndodhet ne nje ndertim te ri qe mbaron shume shpejt. Apartamenti eshte i kompozuar nga 1 ambient ndenie/ngrenie, 1 dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe drejtim jug-lindje. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %