Ju jeni vizitori 4662410

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile, Rruga e Elbasanit.
 • DSC_1427.JPG
  Full Screen
  • DSC_1427.JPG%1/36
  • DSC_1410.JPG%2/36
  • DSC_1407.JPG%3/36
  • DSC_1412.JPG%4/36
  • DSC_1416.JPG%5/36
  • DSC_1417.JPG%6/36
  • DSC_1421.JPG%7/36
  • DSC_1420.JPG%8/36
  • DSC_1423.JPG%9/36
  • DSC_1426.JPG%10/36
  • DSC_1425.JPG%11/36
  • DSC_1430.JPG%12/36
  • DSC_1428.JPG%13/36
  • DSC_1431.JPG%14/36
  • DSC_1440.JPG%15/36
  • DSC_1432.JPG%16/36
  • DSC_1439.JPG%17/36
  • DSC_1443.JPG%18/36
  • DSC_1441.JPG%19/36
  • DSC_1444.JPG%20/36
  • DSC_1446.JPG%21/36
  • DSC_1449.JPG%22/36
  • DSC_1451.JPG%23/36
  • DSC_1454.JPG%24/36
  • DSC_1455.JPG%25/36
  • DSC_1457.JPG%26/36
  • DSC_1460.JPG%27/36
  • DSC_1461.JPG%28/36
  • DSC_1463.JPG%29/36
  • DSC_1464.JPG%30/36
  • DSC_1466.JPG%31/36
  • DSC_1467.JPG%32/36
  • DSC_1469.JPG%33/36
  • DSC_1471.JPG%34/36
  • DSC_1475.JPG%35/36
  • DSC_1473.JPG%36/36
  1/36
  DSC_1427.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 305
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Fuat Toptani"
  • Zona e brendshme: 495 m²
   • per shitje 299 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile 3-kateshe (2+1 papafingo) prane rruges se Elbasanit. Cdo kat eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, kuzhine, sallon, oxhak, dy tuale, ballkone dhe verande.Rrethohet nga oborr me gjelberim. Bodrumi perdoret si garazh me kapacitet prej 2 makinash. Mobilimi i pershtates kerkesave te kohe dhe eshte teper cilesor. Sistemi aktual i ngrohjes eshte me kondicionere.
  Siperfaqe totale: 500 m2
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 6
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 495.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %