Ju jeni vizitori 4610631

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1 NË UNAZËN E RE
Ekskluzive
 • IMAG0512
  Full Screen
  • IMAG0512%1/8
  • IMAG0513%2/8
  • IMAG0510%3/8
  • IMAG0515%4/8
  • IMAG0511%5/8
  • IMAG0514%6/8
  • IMAG0509%7/8
  • IMAG0518%8/8
  1/8
  IMAG0512
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 108
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Teodor Keko",Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 64,18 m²
  • Mbulim zone: 72,25 m²
   • per shitje 50 575 €
 • Detajet e prones

  Apartament modern dhe shume komod ne shitje .Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, dhome ndenjeje dhe gatimi, si dhe nje tualet.Punimet jane shume cilesore dhe eshte i pajisur me hipoteke.
  Kushdo qe deshiron te vizitoje kete apartament, te mos hezitoje per te na kontaktuar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.25 m²
   • Zone interneti 64.18 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %