Ju jeni vizitori 4590508

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament me hipoteke 1+1
 • 20160422_141942
  Full Screen
  • 20160422_141942%1/4
  • 20160422_142011 (2)%2/4
  • 20160422_141845%3/4
  • 20160422_141911%4/4
  1/4
  20160422_141942
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 158
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Allias
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Njazi Meka"
  • Zona e brendshme: 64 m²
  • Mbulim zone: 64 m²
   • per shitje 32 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament, 1+1, ne shitje ne rrugen 'Njazi Meka', Allias, te katrori. Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati ekzistues, perbehet nga nje sallon i madh, nje kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, korridor dhe ballkon te bollshem. Zona e qete por dhe shkeputja nga zhurma dhe smogu i Tiranes, e bejne kete apartament nje mundesi te mire per te mos u humbur. Nxitoni per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 64.00 m²
   • Zone interneti 64.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %