Ju jeni vizitori 4578408

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira tek ETC
 • P1210049.JPG
  Full Screen
  • P1210049.JPG%1/8
  • P1210050.JPG%2/8
  • P1210052.JPG%3/8
  • P1210057.JPG%4/8
  • P1210064.JPG%5/8
  • P1210065 (1).JPG%6/8
  • P1210073.JPG%7/8
  • 001%8/8
  1/8
  P1210049.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 352
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Papa Gjon Pali II
  • Zona e brendshme: 126,50 m²
  • Mbulim zone: 126,50 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje zone shume te mire dhe te preferuar. Vendosur ne nje nga ndertesat me cilesore, e pajisur me sistem qendror ngrohje/ftohje. Organizohet nga dy dhoma, dy tualete, dhoma e njdenjes dhe kuzhina. Eshte e pajisur vetem me kuzhinen. Orientimi eshte Jug/Perendim. PEr me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 126.50 m²
   • Zone interneti 126.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta