Ju jeni vizitori 4618780

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION!!! Shiten apartamente nga 2+1 deri ne 4+1 ne nje zone elitare te Tiranes.
 • 13170682_10206484925703024_1385394102_o
  Full Screen
  • 13170682_10206484925703024_1385394102_o%1/11
  • 13161240_10206484946103534_1173372471_o%2/11
  • 13161089_10206484949543620_363390234_o%3/11
  • 13128911_10206484947503569_545705114_o%4/11
  • 13161256_10206484948703599_2099844988_o%5/11
  • 13181169_10206484936543295_1433899380_n%6/11
  • 13170600_10206484948023582_1115132645_o%7/11
  • 13199319_10206484949383616_962594769_o%8/11
  • 13199332_10206484940383391_1305255801_o%9/11
  • Capture 1.JPG%10/11
  • Capture 2.JPG%11/11
  1/11
  13170682_10206484925703024_1385394102_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 308
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Priftit
  • zone: - - -
  • Adresa: Dalip Topi
   • per shitje 650 €
 • Detajet e prones

  OKAZION!!! Shiten apartamente nga 2+1 deri ne 4+1 ne nje zone elitare te Tiranes.
  Neqoftese deshironi te bleni shtepine e endrrave, atehere mundesojani vetes dhe familjes suaj te jetojne ne nje apartament ku cilesia e jeteses eshte perkthimi i natyres se gjelbert dhe ajrit te paster. Apartamentet ndodhen ne nje objekt 5 katesh me stil gjerman ne nje zone ku mund te shihet e gjithe Tirana ne dritaren e hollit tuaj, sepse vendodhja e ndertese eshte ne koder. Siperfaqa e tyre varjon nga 133m2 deri ne 137m2, per apartamentet 2+1, ndersa apartamenti dupleks, 268m2, eshte 4+1 (kati i katert dhe i peste). Cmimi eshte 670 euro/m2 (i diskutueshem). Cdo apartament ka hapesire parkimi ne katin podrum, gjithashtu dhe oborrin e objektit.
  Mos hezitoni te plotesoni deshiren tuaj dhe te familjes suaj per nje jetese cilesore ne Tirane.
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %