Ju jeni vizitori 4683568

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 Plepa
 • photo 1 (2).JPG
  Full Screen
  • photo 1 (2).JPG%1/10
  • photo 1.JPG%2/10
  • photo 2.JPG%3/10
  • photo 3.JPG%4/10
  • photo 5.JPG%5/10
  • photo 3 (2).JPG%6/10
  • photo 2 (2).JPG%7/10
  • photo 4 (2).JPG%8/10
  • photo 4.JPG%9/10
  • photo 5 (2).JPG%10/10
  1/10
  photo 1 (2).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 27
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plepa
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia Plazh
  • Zona e brendshme: 63,20 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie 1+1 Plepa,vija e dyte.Ka akses shume te mire si nga ana e infrastruktures por dhe prane detit,50m larg,zone e populluar.Apartamenti shitet i mobiluar.Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 63.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %