Ju jeni vizitori 4624119

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet shtepi private .
 • DSCN3087.JPG
  Full Screen
  • DSCN3087.JPG%1/37
  • DSCN3050.JPG%2/37
  • DSCN3051.JPG%3/37
  • DSCN3049.JPG%4/37
  • DSCN3052.JPG%5/37
  • DSCN3054.JPG%6/37
  • DSCN3055.JPG%7/37
  • DSCN3056.JPG%8/37
  • DSCN3058.JPG%9/37
  • DSCN3057.JPG%10/37
  • DSCN3059.JPG%11/37
  • DSCN3060.JPG%12/37
  • DSCN3061.JPG%13/37
  • DSCN3062.JPG%14/37
  • DSCN3064.JPG%15/37
  • DSCN3063.JPG%16/37
  • DSCN3065.JPG%17/37
  • DSCN3066.JPG%18/37
  • DSCN3067.JPG%19/37
  • DSCN3068.JPG%20/37
  • DSCN3069.JPG%21/37
  • DSCN3070.JPG%22/37
  • DSCN3071.JPG%23/37
  • DSCN3072.JPG%24/37
  • DSCN3073.JPG%25/37
  • DSCN3074.JPG%26/37
  • DSCN3075.JPG%27/37
  • DSCN3076.JPG%28/37
  • DSCN3077.JPG%29/37
  • DSCN3079.JPG%30/37
  • DSCN3080.JPG%31/37
  • DSCN3081.JPG%32/37
  • DSCN3082.JPG%33/37
  • DSCN3083.JPG%34/37
  • DSCN3084.JPG%35/37
  • DSCN3086.JPG%36/37
  • DSCN3085.JPG%37/37
  1/37
  DSCN3087.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 191
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 156 m²
  • Mbulim zone: 440 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi private e pa perfunduar plotesisht me nje hapesire prej 440 m2,dhe me nje hapesire te brendhsme 156 m2.
  Objekti esht dy katesh dhe ne leje eshte per tre kate ndertim.
  Kati i pare eshte i peshatshem per dyqane pasi pran objektit kalon Rruga e gjashte .
  Kati i dyte eshte i perfunduar 85% dhe perbehet prej tre dhoma gjumi,dy tualete nje sallon plus nje guzhine te vecuar dhe nje ballkon rethues ne gjth pjesen e katit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 440.00 m²
   • Zone interneti 156.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %