Ju jeni vizitori 4648345

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient te Parlamenti
 • 20160923_150021
  Full Screen
  • 20160923_150021%1/11
  • 20160921_102451%2/11
  • DSC07087.JPG%3/11
  • 20160921_102439%4/11
  • DSC07086 - Copy.JPG%5/11
  • DSC07090.JPG%6/11
  • DSC07093.JPG%7/11
  • DSC07091.JPG%8/11
  • DSC07094.JPG%9/11
  • DSC07085 - Copy.JPG%10/11
  • DSC07084 - Copy.JPG%11/11
  1/11
  20160923_150021
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 160
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Xhorxh Bush
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • per shitje 170 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Shume prane qendres se qytetit fare prane parlamenttit ne nje zone me shume akses dhe shume sherbime prane jepet me qera ambient zyrash ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor.Ambeinti ka 3 ndarje te ndryshme qe kane funksionuar si zyra,2 tualete,nje ballkon dhe nje verande prej 117 m2.per me shume info ose nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %