Ju jeni vizitori 4590540

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje tek Fresku
 • IMG_20160324_120000
  Full Screen
  • IMG_20160324_120000%1/4
  • IMG_20160324_114642%2/4
  • IMG_20160324_114542%3/4
  • IMG_20160324_115826%4/4
  1/4
  IMG_20160324_120000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 110
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dajtit
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek rruga e Dajtit ne pallat te ri dhe me punime shume cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 8 katesh dhe ka shtate hyrje per kat.
  Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %