Ju jeni vizitori 4576884

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial 429 m2!
 • IDd5e13e00-0000-0500-0000-0000021a33a4
  Full Screen
  • IDd5e13e00-0000-0500-0000-0000021a33a4%1/13
  • 13161206_10206514162273920_1835909719_o%2/13
  • 13199241_10206514163673955_1805822754_o%3/13
  • 13187854_10206514161673905_828026359_n%4/13
  • 13211150_10206514163433949_1245975842_o%5/13
  • IDd5e13e00-0000-0500-0000-0000021a3397 (1)%6/13
  • IDd5e13e00-0000-0500-0000-0000021a33a0%7/13
  • 13214443_10206514162233919_1024612153_o%8/13
  • 13128512_10206514161193893_989964484_o%9/13
  • IDd5e13e00-0000-0500-0000-0000021a339e%10/13
  • IDd5e13e00-0000-0500-0000-0000021a339f%11/13
  • IDd5e13e00-0000-0500-0000-0000021a339b%12/13
  • Planimetri zyra Zyra pran LSI%13/13
  1/13
  IDd5e13e00-0000-0500-0000-0000021a33a4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 309
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Willson
  • Zona e brendshme: 420 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 720 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial 429 m2! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje objkti prane sheshit Willson. Ambienti perffshine te gjithe katin e fundit te objektit, eshte i ndare ne open space dhe ambjente per zyra, tualete, i rrethuar nga ballkon me parmak xhami, ku te mundeson panoramen e qytetit. Ambjenti ndodhet ne katin e dhjete dhe eshte shume i pershtatshem per administrata kompanish dhe call center. Per me shume informacion jeni te ftuar per nje vizite ne prone!

  Sell 429 m2 commercial space! Space located on the top floor of a building near Willson Square. Space includes all the top floor of the building, is divided into open space and facilities for offices, toilets, surrounded by a balcony with glass balustrade, where the panorama of the city provides. The store is located on the tenth floor and is very suitable for companies and call center administration. For more information you are invited for a visit to the property!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 420.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %