Ju jeni vizitori 4680163

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira te ETC
 • 20161019_134224
  Full Screen
  • 20161019_134224%1/17
  • 20161019_134215%2/17
  • 20161019_134316%3/17
  • 20161019_134304%4/17
  • IMG-20151120-WA0018%5/17
  • IMG-20151120-WA0015%6/17
  • IMG-20151120-WA0012%7/17
  • IMG-20151120-WA0016%8/17
  • IMG-20151120-WA0009%9/17
  • IMG-20151120-WA0011%10/17
  • IMG-20151120-WA0014%11/17
  • IMG-20151120-WA0010%12/17
  • IMG-20151120-WA0022%13/17
  • IMG-20151120-WA0023%14/17
  • IMG-20151120-WA0020%15/17
  • IMG-20151120-WA0019%16/17
  • IMG-20151120-WA0021%17/17
  1/17
  20161019_134224
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 354
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Zona e brendshme: 142 m²
  • Mbulim zone: 142 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira te ETC. Apartamenti eshte i organizuar ne nje living room, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i shtruar komplet me parket dhe vetem me kitchen. Mund te sherbeje si per zyra por dhe per banim.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 142.00 m²
   • Zone interneti 142.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta