Ju jeni vizitori 4128153

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per shitje Prane Kompleksit Kristal
 • image (1)
  Full Screen
  • image (1)%1/6
  • image%2/6
  • DSC_1556.JPG%3/6
  • DSC_1559.JPG%4/6
  • DSC_1557.JPG%5/6
  • DSC_1558.JPG%6/6
  1/6
  image (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 379
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Kristal Center
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje prane Kompleksit Kristal . Ambejti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket , 2 banjo me kollone , korridor dhe nje ballkon . Aprtamenti ka punime shume cilesore dhe ka nje administrim shume te mire te ambjenteve te perbashketa .Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %