Ju jeni vizitori 4694944

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjet komercial
 • DSC07100.JPG
  Full Screen
  • DSC07100.JPG%1/3
  • DSC07104.JPG%2/3
  • DSC07105.JPG%3/3
  1/3
  DSC07100.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 165
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mikel Maruni
  • Zona e brendshme: 56 m²
   • per shitje 87 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje ambjent komercial te Unaza Re. Aktualisht funksionon si dyqan atletesh. Ndodhet ne nje pike strategjike buze rruge dhe me nje fluks te madh levizjesh. Ka nje siperfaqe prej 56 m²,e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 56.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %