Ju jeni vizitori 4680987

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT PER SHITJE PRANE "BIRRA TRANA"
 • Capture.PNG
  Full Screen
  • Capture.PNG%1/3
  • P1010208.JPG%2/3
  • P1010207.JPG%3/3
  1/3
  Capture.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 114
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane fabrikes se " Birra Tirana "
  • Zona e brendshme: 56,46 m²
  • Mbulim zone: 64,02 m²
   • per shitje 35 300 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 64.02 m2 prane Birra Tirana .Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh ne katin e pare banimi .Ndertimet jane shume cilesore konfort me teknologjine bashkekohore .Aartamenti ka nje cilesi te vecante pasi ka nje lartesi prej 4.5 m.Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi ,1 dhome ndenje me kuzhine ,1 banje dhe 1 ballkon. Eshte lehtesisht i aksesueshem ,pasi ndodhet shume prane rruges kryesore ,stacionit te urbanit ,si dhe ures se Unazes se Madhe .Komplesi i ndertimeve ku gjendet apartamenti ka nje pamje mjaft te bukur me park brenda tij dhe cdo facilitet tjeter te nevojshem .Apartamenti eshte ne proces hipotekimi .Ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 64.02 m²
   • Zone interneti 56.46 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %