Ju jeni vizitori 4664132

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet dyqan me qira te 9 kateshet
 • 20160510_124607
  Full Screen
  • 20160510_124607%1/1
  1/1
  20160510_124607
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 168
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: rr e barrikadave
  • Zona e brendshme: 40 m²
  • Mbulim zone: 40 m²
   • Per qira  190 €
 • Detajet e prones

  Jepet dyqan me qira ne rrugen e Barrikadave. Ndodhet ne rrugen kryesore dhe eshte ne forme bodrumi. Per me shume informacione ose per vizite jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 40.00 m²
   • Zone interneti 40.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta